Rise of Fallen

Klan d2 Pcl-rules

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-12-27 06:17:13

HoC-InFlames

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 8
Punktów :   

Angrenost Realm 1.11

Tutek dotyczy rejestracji na ar i ogólnych porad no to wsio

Na początek załóżmy konto na ar, link do stronki TU  a do rejestracji TU   

Najlepiej będzie jeżeli zapoznacie się z regulaminem   i zasadami
walk 1.11  oraz testem  antycheat
Życie nie jest usłane różami ;/

Będzie potrzebne wypełnienie formularza poniżej

http://i32.tinypic.com/2v8lrvq.jpg

Jeżeli nie masz poręczyciela najprawdopodobniej trafi ci się dodatkowa lista pytań abc :] (nie brać mnie za poręczyciela bo co mam mówić - low tam jestem).
Część info do odpowiedzi uzyskamy z regulaminu i zasad walk, część pochodzi tylko od ciebie

Klikamy na 'Wyślij zgłoszenie' teraz zostanie odczekać aż ktoś z obsługi powie se tak czy nie

Kk to tyle jeśli chodzi o rejestrację, czas zainstalować d2 w wersji 1.11

Wkładając cd do napędy pojawi się coś w stylu 'graj w diablo II' :< żeby tego uniknąć wchodzimy do:
start / uruchom / wpisujemy regedit i dalej Hkey_local_machine / Software / kasujemy wpisy 'Battle.net' i 'Blizzard Entertainment'

Po zainstalowaniu gry pobieramy pliki poniżej (konieczne dla AR)

- Pliki 1.11 AR
- Plik rejestru

Paczkę powyższych plików wgrywamy do folderu Diabełka AR i nadpisujemy all jakie się da
Pozostało dodać plik rejestru czyli 2x kilk na nim i będzie ok.

Update
Jeżeli ktoś ma wersje 1.12 to robimy kopie gry do folderu X, zastępujemy all pliki w folderze gry TYMI i mamy wersję 1.11 AR. Niezapominajmy dodać pliku rejestru STĄD
Updated


Problemy z jakimi się spotkałem:

-Nie mogę zrobić lvlu postaci :< - opcja jest wyłączona przez admina (rzadko) / po zaakceptowaniu acc musisz odczekać 30-60 minut / twoja postać jest LD, gramy postaciami NLD więc drobna zmiana przy robieniu postaci nam nie zaszkodzi

-Nie widzę swoich postaci tylko głupie 'Łączenie' - W górnym prawym rogu masz 'Obecna kraina' i zmień ją na 'PvP 1.11'

-Chce założyć konto ale nawet przy nazwie 'nsdin12d21d' pisze że taka nazwa konta istnieje - konta ar zakłada się tylko na ich stronie www!

K odczekałem godzinę, mam konto, mam dobrze zainstalowaną grę i... co dalej?
a no zakładamy na swoim acc postać (ofc uważając na problemy wyżej), wbijamy nią na kanał czatu. Czas nabić jej 99lvl, robimy to z poziomu www 
-logujemy się
-klikamy na 'zrób lvl 1.11' zaznaczamy naszą postać, weryfikujemy jej nazwę i definiujemy co to za postać, np.

Zakładam soske fb 'Ozon' w takim razie wchodzę w nabijanie lvli, zaznaczam postać, podaje jej nazwę i poniżej mam wybór Sorc LOD / predef. fb sorc LOD / predef. blizz sorc LOD. Wiadomka że predef to gotowie ubrana, rozdana skillami postać :] dobre na start.

Kilka ciekawostek dotyczących AR
na stronie www po prawo znajduje się lista zalogowanych a w tym konta mułowe i nasze mają taki znak [x] http://i28.tinypic.com/2iumgw.jpg.

Kliknięcie w niego wywołuje tzw. 'kill acc' dla tego konta. Kill acc używamy gdy ktoś siedzi na acc którego potrzebujemy do ułożenia postaci lub gdy mamy błąd i nie możemy się zalogować.

D2Loader
- na patchu 1.11 nie jest banowany, trzeba pamiętać by przez d2l odpalać zawsze wersję 1.11 a bramką z którą łączymy się musi być Angernost, po co d2l? a no służy oczywiście do tego by odpalić więcej niż 1 sesję d2 (na ar wymagany jest tylko 1 klucz i można z niego odpalić kilka sesji). Przydatne podczas układania postaci i korzystania z mułów.
MH jest całkowicie zabroniony!
Logowanie się na cudze konto jest traktowane jako multi więc nie radze dawać komukolwiek swego acc :S


No jak komuś nie działa to chyba ma lagi klawiatury i musi skrócić kabel  :pali:

Dodałem wam to na forum, gdyż nie widziałem jakiegoś szczegółowego poradnika
Treningi na AR > Wszystkie inne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gemini10.pun.pl www.highriskboys.pun.pl www.ezt.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl